Więcej  ›
05.05.2024 05 maja 2024

Specjalista usług dystrybucyjnych

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 361580 Data publikacji: 24 kwietnia 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w zakresie zmian danych osobowych, zmian warunków umowy (głównie mail)
  • obsługa procesu zawierania i rozwiązywania umów dystrybucyjnych z klientami kluczowymi
  • realizacji zadań sprawozdawczych w obszarze dystrybucji
  • obsługi procesu korespondencji wewnętrznej w systemach
  • przygotowywanie wzorów i szablonów korespondencji
  • współpraca z innymi Zespołami w organizacji
  • regularne raportowania wykonywanych zadań

Wymagania

Nasze wymagania

  • co najmniej średnie wykształcenie
  • dobra znajomość środowiska MS Office, zwłaszcza Excel i Power Point
  • zaangażowanie, staranność i terminowość podczas realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność i odpowiedzialność

Oferujemy

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas określony do 31.12.2024
  • hybrydowy model pracy 50/50
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze

E.ON Polska S.A

Należymy do jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion Klientów.