Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inżynier ds. Aplikacji i Sprzedaży

Pracodawca: EKOHELP PPHU T. Sajdak Numer referencyjny: Inżynier Data publikacji: 28 listopada 2016 Lokalizacja: Radom - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa
Woda: Zarządzanie wodą w mieście

Opis stanowiska

  • Kontakt ze stałymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży pomp na podległym terenie
  • Zapewnienie odpowiedniej wiedzy technicznej klientom oraz aplikacja rozwiązań dostosowanych do indywidualnych wymagań
  • Przygotowywanie ofert
  • Praca w delegacjach

Wymagania

  • Inżynier lub technik (preferowane wykształcenie wyższe)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń przemysłowych
  • Mile widziane doświadczenie w montażu urządzeń przemysłowych

Oferujemy

  • Miła i przyjazna atmosfera w zgranym zespole
  • Potrzebne narzędzia pracy
  • Kompleksowe szkolenie wstępne
  • Stała praca w stabilnej firmie

EKOHELP PPHU T. Sajdak

Firma EKOHELP funkcjonuje od 1990 r. Głównym obszarem działalności naszej firmy jest dystrybucja oraz serwis pomp przemysłowych z napędem pneumatycznym i elektrycznym znanych światowych producentów.
Oferujemy dla oczyszczalni ścieków pompy ślimakowe WANGEN z układem TRIPLEX do osadów z wirówek i pras filtracyjnych jako tańsze i lepsze rozwiązanie zamiast przenośników, jak również pompy WANGEN Xpress - do wody zanieczyszczonej i niezatężonych osadów, które serwisuje się bez wypinania ich z instalacji.
W naszym asortymencie znajdują się także pompy dozujące membranowe i tłokowe (silnikowe i elektromagnetyczne), pompy krzywkowe oraz pneumatyczne pompy membranowe do chemikaliów.