Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Z-ca Kierownika Projektu Innowacyjnego / Specjalista ds. Badań i Wdrożeń

Pracodawca: EKOLOG sp. z o.o. Numer referencyjny: 24/2016 Data publikacji: 10 października 2016 Lokalizacja: Piła - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Biomasa, biogazownie
Woda: Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

  • zarządzanie projektami innowacyjnymi w dziedzinie oczyszczania ścieków i utylizacji osadów,
  • nadzorowanie harmonogramu realizacji projektu oraz planowanie budżetu,
  • współudział w opracowaniu i realizacji programu badawczo-wdrożeniowego,
  • współpraca z jednostkami naukowo-badawczymi i konsultantami,
  • budowanie zespołu specjalistów do pracy nad rozwojem i wdrażaniem innowacyjnych technologii,
  • koordynacja prowadzonych prac badawczych i wdrożeniowych,
  • weryfikacja i analiza  rezultatów badań,
  • przygotowanie nowych wniosków innowacyjnych,
  • reprezentowanie firmy na targach branżowych, konferencjach, etc.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana Ochrona Środowiska, Biotechnologia, Inżynieria Środowiska, Biologia,
  • znajomość zagadnień związanych z procesami biologicznymi oczyszczania ścieków, fermentacji metanowej, kofermentacją, biogazowniami utylizacyjnymi,
  • doświadczenie w pracy z projektami finansowanymi ze środków UE,
  • znajomość języka angielskiego, dobrze widziana znajomość języka rosyjskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę wymagającą dużej odpowiedzialności,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji,
  • pracę w zespole międzynarodowym,
  • forma pracy: umowa o pracę, pełen etat.

Inne informacje

Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny), z podaniem nazwy stanowiska i nr ref., prosimy przesyłać na adres: praca@ekolog.com.pl lub EKOLOG sp. z o.o., 64-920 Piła, ul. Wapienna 36.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

EKOLOG sp. z o.o.

EKOLOG posiada 25-letnie doświadczenie w realizacji projektów branży ochrony środowika i rozwoju infrastruktury komunalnej.
Prowadzi działalność na terytorium Polski, Ukrainy, Kazachstanu, Turkmenistanu, Kirgizji, Algierii, Indii oraz UE.Realizuje kontrakty finansowane przez: Unię Europejską, Bank Światowy, Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju oraz inne międzynarodowe organizacje finansowe.