Więcej  ›
19.05.2024 19 maja 2024

Koordynator farmy wiatrowej

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 203576 Data publikacji: 06 maja 2024 Lokalizacja: Kołobrzeg - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka wiatrowa
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad wypełnianiem postanowień kontraktu serwisowego w zakresie turbin wiatrowych oraz postanowień kontraktu dotyczącego eksploatacji infrastruktury technicznej farmy wiatrowej.
  • Nadzór nad pracami serwisowymi wykonywanymi na terenie farmy wiatrowej.
  • Koordynacja prac personelu obsługującego farmę wiatrową – ścisła współpraca z wykonawcami, podwykonawcami, operatorem systemu dystrybucyjnego i przesyłowego.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z prowadzeniem eksploatacji farmy wiatrowej.
  • Optymalizacja czasu wyłączeń wpływających na dyspozycyjność i produkcję energii z farmy wiatrowej, przygotowanie raportów dyspozycyjności, efektywności i produkcji farmy wiatrowej.
  • Współpraca z operatorem sieci, władzami lokalnymi, dzierżawcami oraz innymi podmiotami (w tym prowadzenie korespondencji).
  • Udział w procesach przetargowych.
  • Obsługa farmy wiatrowej i nadzór nad wszystkimi wykonawcami zgodnie z zasadami polityki grupy Engie i zasadami BHP.
  • Wsparcie techniczne podczas realizacji nowych projektów.

Wymagania

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, energetyka, mile widziane uprawnienia energetyczne i wysokościowe GWO)
  • praktyczna znajomość pakietu Office
  • komunikatywność, kreatywność, otwartość na nowe wyzwania i zaangażowanie
  • umiejętność operatywnego i samodzielnego działania
  • doświadczenie w branży wiatrowej i/lub elektrycznej

Oferujemy

To oferujemy

  • atrakcyjny program premiowy,
  • możliwość dołączenia do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki – Grupa ENGIE to 96 tys. pracowników na całym świecie,
  • rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze (dostęp do szkoleń i warsztatów oraz transfer wiedzy wewnątrz organizacji),
  • finansowanie specjalistycznych szkoleń i kursów,
  • dofinansowanie studiów,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),
  • ZFŚS - dofinansowanie świąteczne, dofinansowanie wczasów,
  • opieka medyczna za 1 zł,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet sportowy Multisport za 1 zł,
  • możliwość pracy w trybie home office.

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.