Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Wiertacz CNC

Pracodawca: FAMUR Numer referencyjny: 164232 Data publikacji: 13 marca 2024 Lokalizacja: Zabrze - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka wiatrowa
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wiertarek CNC, centrów obróbczych CNC
  • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną
  • samokontrola wykonywanych elementów przy użyciu konwencjonalnych przyrządów pomiarowych

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe/techniczne o profilu obróbka skrawaniem lub pokrewne
  • 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi maszyn CNC ze sterowaniem Heidenhain
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • sumienność i dokładność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

To oferujemy

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną
  • profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika
  • spotkania integracyjne
  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

FAMUR

FAMUR to ponad sto lat doświadczenia i zaawansowana myśl inżynierska, które wpływają na zwiększanie efektywności i bezpieczeństwa pracy odbiorców naszych rozwiązań. Dostarczamy technologie i produkty dla sektora wydobywczego oraz energetyki wiatrowej. Dzięki bogatemu doświadczeniu dysponujemy zapleczem intelektualnym, operacyjnym i produkcyjnym, dlatego możemy odpowiedzialnie i elastycznie kształtować naszą przyszłość, dbając o cele biznesowe, społeczne oraz o dobro naszych pracowników i akcjonariuszy. Wierzymy, że różnorodne wsparcie dla zielonej energetyki i perspektywicznych gałęzi przemysłu będzie miało istotny wkład w zrównoważony rozwój gospodarczy.