Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Team Leader - prace przy recyklingu makulatury

Pracodawca: Grupa Outworking Numer referencyjny: 191428 Data publikacji: 15 marca 2024 Lokalizacja: Nowogród Bobrzański - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców, Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

  • obsługa wózka widłowego,
  • zbiórka makulatury magazynowanie jej w miejscu wyznaczonym oraz obsługa belownicy (maszyna zgniatającej),
  • Sortowanie i przygotowanie odpadów do wywozu z zakładu Klienta,
  • Nadzór nad jakością pracy Pracowników tymczasowych na zmianie

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie lub zawodowe,
  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego,
  • dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu na 3 zmiany w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uczciwość,
  • dokładność,
  • chęć do pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenie w  pełnym wymiarze godzin,

  • wynagrodzenie 41,00 zł brutto za godzinę,

  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do soboty.

Grupa Outworking

Świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z rozwojem naszych struktur do naszego zespołu poszukujemy