Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Technik gospodarki odpadami- praca przy recyklingu makulatury

Pracodawca: Grupa Outworking Numer referencyjny: 191430 Data publikacji: 15 marca 2024 Lokalizacja: Nowogród Bobrzański - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

  • zbiórka makulatury (kartony po odzieży)​, magazynowanie jej w miejscu wyznaczonym oraz obsługa belownicy- maszyny zgniatającej,
  • sortowanie i przygotowanie odpadów do wywozu z zakładu Klienta.

Wymagania

  • wykształcenie min. podstawowe
  • dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu,
  • uczciwość,
  • dokładność,
  • chęć do pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenie w  pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie 30,00 zł brutto za godzinę,
  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do soboty.

Grupa Outworking

Świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z rozwojem naszych struktur do naszego zespołu poszukujemy