Więcej  ›
20.05.2024 20 maja 2024

Elektromonter

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 194441 Data publikacji: 15 marca 2024 Lokalizacja: Jaworzno, Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowywanie i wykonywanie połączeń elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych,
  • konserwacja i utrzymanie sprawności maszyn w zakładzie pracy,
  • wykonywanie przeglądów technicznych,
  • usuwanie usterek maszyn z zakresu mechaniki czy hydrauliki,
  • drobne naprawy instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie prac związanych z transportem, załadunkiem i rozładunkiem.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego (elektroenergetyka, budowa maszyn) lub zawodowego kierunkowego,
  • wiedzy w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • zaangażowania i dobrej organizacji pracy,
  • zdolności do pracy na wysokości,
  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności,
  • dyspozycyjności do pracy w delegacjach.

Mile widziane:

  • uprawnienia elektryczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • możliwość awansu,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

GRUPA ZARMEN

GRUPA ZARMEN to lider na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych. W jej skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.