Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Analityk w Pracowni Analiz Środowiskowych

Pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 201553 Data publikacji: 19 kwietnia 2024 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

  • Opracowywanie wyników badań oraz prowadzenie dokumentacji z zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • Przeprowadzanie analiz chemicznych wód, ścieków, gleb, osadów ściekowych z uwzględnieniem metod klasycznych, spektrofotometrycznych
  • Przygotowanie próbek do analizy metodami instrumentalnymi
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym
  • Weryfikowanie i rozwiązywanie problemów badawczych

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: kierunki chemiczne, biotechnologiczne
  • Komunikatywna zjamoność języka angielskiego
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w grupie

Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę wśród najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością docelowo wyboru odpowiedniego dla siebie pakietu na preferencyjnych warunkach – Lux-Med
  • Polisa ubezpieczeniowa z możliwością docelowo wyboru odpowiedniej dla siebie opcji na preferencyjnych warunkach – Generali
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą, prezenty na święta)
  • Możliwość polecenia swoich znajomych do pracy w naszej Organizacji poprzez Program Rekomendacji Pracowników z możliwością zarobienia dodatkowych pieniędzy
  • Nielimitowany dostęp do największej platformy językowej z możliwością swobodnej nauki języka angielskiego.

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.