Więcej  ›
20.05.2024 20 maja 2024

Konstruktor elektryk

Pracodawca: PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. Numer referencyjny: 44060 Data publikacji: 09 maja 2024 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej 2D/3D.
  • Opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla aktualnego projektu.
  • Doradztwo technologiczne i techniczne.
  • Wdrażanie nowych i optymalizacja istniejących procesów technologicznych w celu zwiększenia wydajności i produktywności.
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną.
  • Ścisła współpraca z innymi działami, w szczególności kontroli jakości, produkcji, zakupów.
  • Projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego.
  • Wykonanie dokumentacji opisowej.

Wymagania

  • doświadczenie min. 3 letnie w tworzeniu instalacji elektrycznych,
  • wykształcenie wyższe - preferowane elektrotechnika / elektryka / mechatronika,
  • podstawowa znajomość oprogramowania wspierającego tworzenie obwodów elektrycznych,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy oraz kreatywność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.
  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
  • Dodatki pieniężne z okazji świąt.
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • Prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. to centrum kompetencji grupy PKP Intercity w zakresie napraw i modernizacji pasażerskiego taboru kolejowego. Działamy w strukturze zakładów Produkcyjnych Zlokalizowanych w Libiszowie k. Opoczna, Warszawie i Opolu.