Więcej  ›
03.05.2024 03 maja 2024

Pracownik Warsztatu - Spawacz

Pracodawca: PreZero Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 194984 Data publikacji: 22 kwietnia 2024 Lokalizacja: Bieruń - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

  • Naprawy ślusarsko-spawalnicze, kontenerów, pojemników;
  • Kasacje kontenerów oraz pojemników;
  • Wykonywanie remontów w zakresie ślusarko-spawalniczym i konserwacyjnych pojazdów, maszyn oraz urządzeń i innych zasobów spółki;
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych i prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy w zakładzie pracy;
  • Naprawę innych usterek poza głównymi zadaniami;
  • Inne prace gospodarcze.

Wymagania

  • Wykształcenia zawodowego kierunkowego lub średniego technicznego;
  • Uprawnień do spawania metodą MAG 135, 136, MMA 111;
  • Uprawnień na przepalacza gazowego (acetylenowo-tlenowe);
  • Aktualnej książki spawacza;
  • Udokumentowanego min. rocznego doświadczenia na stanowisku spawacza;
  • Umiejętności przygotowania materiału do spawania;
  • Umiejętności posługiwania się podstawowymi maszynami i narzędziami ślusarskimi;
  • Czynnego prawa jazdy kat. B;
  • Sumienności, dokładności, zaangażowania;
  • Samodzielności po okresie próbnym w standardowych naprawach;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym w godzinach 05:00-13:00 oraz 13:00-21:00.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • System dodatkowego nagradzania za zaangażowanie w pracy, dyspozycyjność oraz przestrzeganie zasad BHP;
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę oraz grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;
  • Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej;
  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

PreZero Polska Sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady traktujemy jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi. To nie tylko nasza praca, ale też zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń.