Więcej  ›
16.05.2024 16 maja 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska (centrala)

Pracodawca: Skanska S.A. Numer referencyjny: ZES00003N Data publikacji: 12 lutego 2016 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Prawo i przepisy

Opis stanowiska

  • Wsparcie właściwego przebiegu procesów, które mają istotny wpływ na środowisko w bieżącej działalności, w tym w szczególności na realizowanych projektach budowlanych,
  • Ocena ryzyk środowiskowych na każdym etapie procesu budowlanego,
  • Doradztwo środowiskowe w bieżących problemach realizacyjnych na projektach budowlanych,
  • Współpraca w tworzeniu i aktualizacji planu BIOZ w zakresie środowiska,
  • Przeprowadzanie analiz/przygotowywanie dokumentacji środowiskowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - inżynieria ochrony środowiska/ochrona środowiska/budownictwo lub ukończonych studiów podyplomowych z zakresu ochrony środowiska,
  • Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z ochroną środowiska, ze wskazaniem na branżę budowlaną,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. komunikatywnym,
  • Znajomość przepisów dot. ochrony środowiska,
  • Znajomość procedur i dyrektyw unijnych związanych z Europejską Siecią Natura 2000,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce,
  • Umiejętność analizy opracowań eksperckich,
  • Prawo jazdy kat. B.

Skanska S.A.

Skanska S.A. zajmuje się generalnym wykonawstwem obiektów z zakresu budownictwa ogólnego, drogowo-mostowego, hydroinżynieryjnego i kolejowego.