Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Regionalny doradca techniczno-handlowy

Pracodawca: Soltaik Energy Sp z o.o. Numer referencyjny: PHT/Południe Data publikacji: 18 sierpnia 2016 Lokalizacja: Południe: Śląskie - Świętokrzyskie - Podkarpackie - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Energetyka wiatrowa, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie Klientów biznesowych i indywidualnych.
- Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów.
- Doradztwo w zakresie dofinansowań   instalacji OZE.
- Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych.
- Prowadzenie negocjacji handlowych i podpisywanie umów z Klientami.
- Planowanie działań reklamowych, promocyjnych i sprzedażowych na podległym terenie.
- Koordynacja zamówień, dostaw i instalacji.
- Realizacji celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy.
- Aktywne rozwijanie bazy klientów w podległym regionie.

Wymagania

- Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów indywidualnych i biznesowych.
- Wykształcenie co najmniej średnie – mile widziane techniczne.
- Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe.
-  Dobra organizacja pracy własnej.
- Gotowości do samodzielnej pracy w terenie (wymagane prawo jazdy kat. B)
- Orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
- Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).
- Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej lub zainteresowanie tematyką odnawialnych źródeł energii.

Oferujemy

- Wysokie wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne = w przedziale 1850 zł/brutto –11000 zł/brutto).
- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
- Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku (telefon, laptop, samochód).
- Szkolenia sprzedażowe i produktowe.
- Zadaniowy tryb pracy.
- Pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się firmie.
- Pracę zdalną w dedykowanym regionie.

Inne informacje

Gwarantujemy pełną dyskrecję i zapraszamy do udziału w rekrutacji Kandydatów z całej Polski.
W tytule maila i dokumentach aplikacyjnych proszę wskazać numer referencyjny ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Soltaik Energy Sp z o.o.

Firma Soltaik Energy Sp z o.o. jest intensywnie rozwijającą się firmą działającą w branży energetycznej.
Celem nadrzędnym naszej firmy jest dostarczenie najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii.
Zajmujemy się przede wszystkim kompleksowo sprzedażą, projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz przydomowych turbin wiatrowych.
Nasze systemy pozwalają zaoszczędzić energię i pieniądze, a także poprawiają komfort życia naszych Klientów.
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego projektu, oferujemy doradztwo techniczne i finansowe w wyborze optymalnych dla Klienta rozwiązań.