Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Audytor Energetyczny

Pracodawca: TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: AE/13/16 Data publikacji: 06 maja 2016 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

  • planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie usług dla klientów, m.in. z zakresu kogeneracji i audytów energetycznych w dużych zakładach przemysłowych
  • kontakt merytoryczny z klientami w zakresie oferty oraz opracowywanie ofert
  • koordynacja i nadzór nad realizacją bieżących kontraktów
  • współpraca oraz utrzymywanie i rozwój pozytywnych relacji z klientami i podwykonawcami
  • przygotowywanie i prowadzenie seminariów informacyjnych, spotkań oraz szkoleń
  • proponowanie działań ukierunkowanych na współtworzenie nowych usług oraz wsparcie działań rozwojowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne (energetyczne, elektryczne, ciepłownictwo i ogrzewnictwo, auditing energetyczny, ochrona środowiska i kierunki pokrewne)
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w realizacji audytów energetycznych dla instalacji przemysłowych
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu lub certyfikowaniu systemu zarządzania energią wg normy ISO 50001
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)
  • pracę o charakterze mobilnym
  • możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
  • współpracę w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze
  • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku, w tym samochód służbowy

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

TÜV Rheinland Polska jest w czołówce firm certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Spółka jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, działającego w Niemczech od ponad 140 lat. Polski oddział to sześć biur terenowych, w tym dwa laboratoria badawcze –w Poznaniu i  w Wieliczce.
Jesteśmy firmą ludzi z pasją i zasadami, a naszym celem jest ciągły rozwój oraz dbanie o wysokie standardy postępowania w biznesie.