Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Młodszy konsultant ds. ochrony środowiska

Pracodawca: WSP Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 07 lutego 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy księgowych na stanowisko: Młodszy konsultant ds. ochrony środowiska w zakresie audytów środowiskowych Due Diligence oraz ocen oddziaływania na środowisko.

Główne obowiązki:
  • Wykonywanie specjalistycznych ocen środowiskowych;
  • Wykonywanie raportów z audytów Due Diligence Fazy I oraz Fazy II i innych opracowań w języku angielskim oraz polskim;
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość programów ze środowiska GIS;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym (warunek konieczny);
  • Dodatkowym atutem będzie co najmniej 1 rok doświadczenia w zakresie audytów Due Diligence (Phase I, Phase II);
  • Wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Dokładność i systematyczność;
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, stosującej światowe standardy w zakresie opracowań środowiskowych;
  • Umowę o pracę na czas określony 1 roku, na atrakcyjnych warunkach;
  • Możliwość kierowania dużymi projektami;
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny.

WSP Polska Sp. z o.o.

WSP w Polsce dostarcza zintegrowane usługi projektowe i doradcze w czterech głównych sektorach: rozwiązania dla budynków (projekty konstrukcji, instalacje sanitarne i elektryczne), mosty, środowisko i zrównoważony rozwój. 100 inżynierów i konsultantów w warszawskim biurze pracuje nad lokalnymi i międzynarodowymi projektami z wiodącymi inwestorami, architektami i instytucjami publicznymi. Jesteśmy częścią WSP | Parsons Brinckerhoff, jednej z wiodących globalnych firm świadczących profesjonalne usługi inżynieryjne i doradcze, zatrudniającej ponad 36 500 osób, w 40 krajach, na każdym kontynencie.