Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

3. Konferencja Skuteczne zarządzanie odorami. Zmiana terminu wydarzenia

31 marca 2020

Zmiana terminu wydarzenia. Nowy termin podamy wkrótce

Pomimo, iż w ostatnich latach wznowione zostały prace nad powstaniem przepisów ograniczających uciążliwość zapachową w Polsce, brak jest nadal krajowych przepisów bezpośrednio regulujących ten problem.

Podczas konferencji "Skuteczne zarządzanie odorami" przedstawione zostaną obowiązujące oraz planowane przepisy prawne w kwestii odorów. Głos zabierze m.in. przedstawiciel Ministerstwa Klimatu, który niewątpliwie zostanie zapytany, na jakim etapie są prace legislacyjne w Polsce związane z uciążliwością zapachową.

Omówimy przykłady europejskich przepisów w tym zakresie oraz zwrócimy uwagę na praktyczne i prawne aspekty związane z wykonywaniem kontroli przez Inspekcję Ochrony Środowiska.

Podczas konferencji poruszone zostaną także kwestie metod oceny i pomiarów odorów oraz dostępnych na rynku krajowym rozwiązań techniczno-technologicznych ograniczających odorowe uciążliwości.

Uzupełnieniem bogatego programu merytorycznego będą wyjazdy studyjne do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Bełchatowie oraz Firmy Hutchinson w Łodzi.

Konferencja jest dedykowana wszystkim firmom komunalnym oraz prywatnym, które są zainteresowane problematyką emisji i zarządzania odorami, organom administracji rządowej i samorządowej, instytucjom badawczym oraz uniwersytetom. Serdecznie zapraszamy również firmy produkujące sprzęt monitorujący i neutralizujący odory oraz świadczące usługi w tym zakresie.

Informacje praktyczne

Konferencja dla specjalistów
Daty: od 31 marca 2020 do 2 kwietnia 2020

Hotel Łódź Novotel
Łódź
Polska

Kontakt

Więcej informacji
▲  Do góry strony