Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

BIOMASA Targi Odnawialnych Źródeł Energii w Rolnictwie i Leśnictwie. Zmiana terminu wydarzenia

31 marca 2020

Zmiana terminu wydarzenia. Nowy termin podamy wkrótce

Targi biomasy stanowią integralną część tradycyjnych targów rolniczych TECHAGRO i leśnych SILVA REGINA. Prezentują możliwości wykorzystania biomasy i odpadów pochodzących z produkcji zwierzęcej oraz zebranych z pól, łąk i lasów. Dla rolników i leśników stanowi to logiczne rozszerzenie ich codziennych działań, a także dalszych możliwości pracy.

Wystawcy na Targach BIOMASA 2020 przedstawią technologie wykorzystania energii pochodzącej z biomasy leśnej i rolniczej. Zwiedzający otrzymają przegląd najlepszych opcji przetwarzania i wykorzystania drewna opałowego, zrębków i pelletów.

Jako lokalne źródło odnawialnych surowców biomasa staje się ważną częścią koszyka energetycznego w ramach zdecentralizowanego programu energetycznego. Wykorzystanie biomasy jest okazją do ekonomicznej produkcji energii i przykładem przemyślanej troski o naturę.

Targi BIOMASA prezentują technologie i ich praktyczne zastosowanie, informują o nowych trendach i ramach prawnych, przedstawiają doświadczenia najlepszych ekspertów i tworzą forum dyskusyjne dla dalszych obszarów przedsiębiorczości. Program towarzyszący targom będzie dotyczył wykorzystania energii z masy drzewnej i kompostowania, a także demonstrował przetwarzania biomasy leśnej.

Informacje praktyczne

Targi dla specjalistów
Daty: od 31 marca 2020 do 4 kwietnia 2020

Centrum Wystawiennicze w Brnie
ul. Výstaviště 1
Brno
Czechy

Kontakt

Przedstawicielstwo Veletrhy Brno, a.s. w Polsce
Telefon: +48 34 366 98 88
Więcej informacji
▲  Do góry strony