Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

Dzień Informacyjny LIFE 2019

17 kwietnia 2019

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Dniu Informacyjnym LIFE 2019, organizowanym po raz dwunasty przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Konferencja odbędzie się 17 kwietnia 2019 roku w Warszawie w centrum konferencyjnym MsMermaid – Conference Center at The Tides (strona internetowa: www.msmermaid.pl) ul. Wioślarska 8. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 10.00.

Celem wydarzenia jest inauguracja na poziomie krajowym tegorocznego naboru wniosków do Programu LIFE, a także przedstawienie oferty dofinansowania jakie umożliwia program, oraz ogólnych zasad ubiegania się o dofinansowania w naborze 2019. Będzie również okazją do zapoznania się z realizowanymi lub zrealizowanymi projektami oraz wymiany doświadczeń z obecnymi Beneficjentami LIFE. Mamy nadzieję, że zaprezentowane w trakcie wydarzenia projekty staną się inspiracją dla przyszłych wnioskodawców.
Program Dnia Informacyjnego

Dzień Informacyjny LIFE 2019 składać się będzie z sesji ogólnej i trzech sesji tematycznych:

1. Sesja ogólna (poranna) skierowana jest do osób, które przygotowują się do złożenia wniosku w naborze LIFE i szukają podstawowej wiedzy o Programie i jego zasadach.
2. Sesje tematyczne (popołudniowe), poświęcone będą bezpośrednio głównym obszarom priorytetowym LIFE. Zaprezentowane będą przykładowe, najlepsze projekty na różnych etapach realizacji, dzięki czemu możliwe będzie poznanie różnych perspektyw uczestnictwa w programie.
3. Sesja I Środowisko i efektywne gospodarowanie zasobami - tematem przewodnim będą projekty poświęcone ochronie powietrza
4. Sesja II Przyroda i różnorodność biologiczna – poświęcona będzie ochronie gatunkowej
5. Sesja III Łagodzenie zmian klimatu – ze szczególnym uwzględnieniem projektów rynkowych

Dodatkowo w trakcie wydarzenia kilkudziesięciu Beneficjenci programu przedstawi swoje projekty na specjalnych stoiska informacyjnych. Uczestnicy konferencji będą mieli zatem okazję bezpośredniej wymiany informacji i doświadczeń z realizacji trwających projektów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Dniu Informacyjnym LIFE 2019, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższego formularza. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12.04.2019 r. Informujemy, że liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona i o uczestnictwie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Udział w Dniu Informacyjnym LIFE 2019 jest bezpłatny. Organizatorzy nie refundują kosztów dojazdów i innych kosztów.

Informacje praktyczne

Inne dla specjalistów i innych zainteresowanych osób
Daty: 17 kwietnia 2019
Cena: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Centrum konferencyjnym MsMermaid
Conference Center at The Tides
ul. Wioślarska 8
Warszawa
Polska

Kontakt

Ireneusz Mirowski
Telefon: 22 45 90 167
Więcej informacji
▲  Do góry strony