Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

PPP – wizyta studyjna w Grecji

26 listopada 2019

Departament Partnerstwa Publiczno – Prywatnego w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju wraz z konsorcjum Konfederacji Lewiatan i Fundacji Centrum PPP zaprasza do udziału w zagranicznej wizycie studyjnej PPP w Grecji w dniach 26 – 28 listopada 2019 r.

Motywem przewodnim wizyty w Grecji będą przedsięwzięcia PPP z sektora edukacji, a jej celem podniesienie praktycznej wiedzy na temat realizacji przedsięwzięć PPP.

Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do decydentów i osób zainteresowanych tematyką PPP, zajmujących się inwestycjami i ich finansowaniem, infrastrukturą, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi czy też obsługą prawną, zatrudnionych w jednostkach samorządu terytorialnego i jednostkach podległych oraz jednostkach administracji rządowej, planujących realizację przedsięwzięć ze wskazanego sektora w tej formule.

Wyjazd studyjny jest realizowany w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 (PO WER).

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 23 października 2019 r. na adres: daria.zebrowska@centrum-ppp.pl

Informacje praktyczne

Inne dla specjalistów
Daty: od 26 listopada 2019 do 28 listopada 2019

wizyta studyjna
Grecja

Kontakt

daria.zebrowska@centrum-ppp.pl
Więcej informacji
▲  Do góry strony