Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

Praktyczne wykorzystanie benchmarkingu w przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych

21 listopada 2019

Krajowy projekt benchmarkingowy przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, od dziesięciu lat przeprowadzany przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”, jest niezwykle istotnym narzędziem wykorzystywanym w analizie zarządczej branży. Benchmarking umożliwia przede wszystkim interpretację wskaźników, niezbędnych do podejmowania decyzji odnośnie kluczowych obszarów działalności przedsiębiorstw. Porównanie tych samych danych jednego przedsiębiorstwa z innymi ułatwia zarządzanie, przeprowadzanie zmian i wprowadzanie ulepszeń, gdy zachodzi taka potrzeba.

Tegoroczne spotkanie, jak zawsze, będzie okazją do poznania doświadczeń przedstawicieli przedsiębiorstw wod-kan, aktywnie uczestniczących w naszym benchmarkingu. Porozmawiamy o specyfice, wykorzystywaniu roli analizy benchmarkingowej, jej efektach, a także celach naszych działań. Zainteresowani będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać cenne kontakty.

W programie tegorocznej konferencji:
Wskaźniki benchmarkingowe za 2018 rok i ich omówienie
Dobre praktyki wykorzystania benchmarkingu w funkcjonowaniu przedsiębiorstw wod-kan
Benchmarking w energochłonności przedsiębiorstw wod-kan

Na naszą konferencję serdecznie zapraszamy wszystkich uczestniczących w projekcie, zainteresowanych zapoznaniem się z systemem benchmarkingu, a także tych, którzy planują włączyć się w projekt.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 listopada 2019 r.

Informacje praktyczne

Szkolenie dla specjalistów
Daty: 21 listopada 2019

Hotel Golden Tulip
ul. Towarowa 2
Warszawa
Polska

Kontakt

Więcej informacji
▲  Do góry strony