Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Finansowanie termomodernizacji budynków wielorodzinnych

Smart Communications and Technology Forum

21 stycznia 2019

"Smart Communications & Technology Forum" to cykliczne wydarzenie w całości poświęcone tematyce szeroko pojętych inteligentnych sieci oraz opomiarowania (AMI). Głównym celem Forum jest zgromadzenie ekspertów z zakresu smart grid i smart metering z wielu krajów, aby wspólnie mogli wymieniać doświadczenia w zakresie najnowszych osiągnięć. Wydarzenie jest największym w Polsce spotkaniem specjalistów z tej dziedziny.

Gromadzi ono szerokie spektrum przedstawicieli rynku, przede wszystkim kadrę zarządzającą oraz ekspertów sektora energetycznego, oraz również przedstawicieli sektora komunalnego i administracji, dostawców rozwiązań, naukowców, inżynierów, technologów, organizacje branżowe, instytucje finansowe jak również przedstawicieli rządu. Od pierwszej edycji Forum odwiedziło nas około półtora tysiąca osób.

Ósma edycja skupi się na trzech zagadnieniach, z którymi obecnie przychodzi zmierzyć się firmom wdrażającym inteligentne rozwiązania. Po pierwsze przyjrzymy się narzędziom komunikacyjnym, w tym systemom radiowym (TETRA) i cyfrowym. Po drugie zajmiemy się jakością sieci, zwłaszcza w obliczu wyzwać takich jak przyłączanie odnawialnych źródeł czy ładowanie samochodów elektrycznych. Trzecim tematem będzie współpraca z klientem poprzez możliwości oferowania nowych usług dzięki smart meteringowi/gridowi.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy:
- Przedstawicieli sektorów: energetycznego, gazowniczego, komunalnego, ciepłowniczego, telekomunikacyjnego, IT
- OSD i OSP
- Inwestorów
- Dostawców produktów i rozwiązań technologicznych
- Firmy doradcze i inżynieryjne
- Przedstawicieli banków finansujących inwestycje energetyczne
- Przedstawicieli uczelni i jednostek badawczych
- Wszystkie osoby zainteresowane tematyką inwestycji w inteligentne rozwiązania

Informacje praktyczne

Konferencja dla specjalistów
Daty: 21 stycznia 2019

Warszawa
Polska

Kontakt

Więcej informacji
▲  Do góry strony