Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

Sympozjum HYDROPREZENTACJE XXII 2019

13 marca 2019

Współpraca i bezpieczeństwo to temat przewodni XXII ogólnopolskiego sympozjum naukowo-technicznego Hydroprezentacje. To jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie naszego kraju poświęcone aktualnym zagadnieniom gospodarki wodno-ściekowej. Hydroprezentacje adresowane są do projektantów, wykonawców, eksploatatorów i kadry menedżerskiej branży wodociągowej.

W tym roku tematami przewodnimi są współpraca i bezpieczeństwo. To zarazem jedne z najpoważniejszych wyzwań stojących przed branżą. Podczas prelekcji i warsztatów współpraca omawiana będzie w dwóch kontekstach. Pierwszy dotyczyć będzie współpracy w zakresie wymiany wiedzy, doświadczeń, wzajemnego uczenia się i zdobywania odpowiednich kompetencji, natomiast drugi poświęcony zostanie wzajemnej współpracy między firmami i wspólnym wdrażaniu innowacji.

Drugim tematem przewodnim jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo, które omawiane będzie w kontekście: gwarancji ciągłych dostaw wody, ale także zupełnie nowych zagrożeń, związanych z nowoczesnymi technologiami, czyli cyberbezpieczeństwa.

Poruszone zostaną również tematy specjalistyczne, które będą dotyczyły m.in. zapobiegania awariom sieci wodociągowej, sposobów wykrywania awarii i ich efektywności, wykorzystania oczyszczonych ścieków do wytwarzania energii elektrycznej czy nowatorskich metod detekcji helem.

Informacje praktyczne

Konferencja dla specjalistów
Daty: od 13 marca 2019 do 15 marca 2019

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
Krynica Zdrój
Polska

Kontakt

hydroprezentacje@prc.pl
Więcej informacji
▲  Do góry strony