Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

VIII Forum Biomasy i Pelletu w Ciepłownictwie i Energetyce

21 marca 2019

W dniach 21-22 marca 2019 zespół powermeetings.eu wraz z Grupą ENERGA w roli Gospodarza Honorowego zaprasza do Elbląga i udziału w VIII Forum Biomasy i Pelletu w Ciepłownictwie i Energetyce - czyli kolejnej edycji najważniejszego wiosennego spotkania branży.

Nasze Forum jest niewątpliwie wyjątkowym spotkaniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz uczestników rynku biomasy na cele energetyczne. Od pierwszej edycji naszym głównym założeniem było stworzenie miejsca, gdzie przedstawiciele branży będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku oraz bieżącego otoczenia prawnego, skorzystać z doświadczeń innych praktyków branży jak również spotkać się na neutralnym gruncie, w miej atmosferze i utrwalić swoje dotychczasowe kontakty oraz nawiązać nowe, które z pewnością wielu zapewniły rozwój i funkcjonowanie na rynku.

W wydarzeniu jak co roku udział wezmą przedstawiciele najważniejszych urzędów regulujących, rynek, Lasów Państwowych jak również przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej m.in. elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firm logistycznych, firm zajmujących się badaniem jakości oraz certyfikacją, firm zajmujących się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firm dostarczających technologie oraz firm inżynieryjnych i badawczych.

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań.

Po części konferencyjnej pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w uroczystej kolacji, która będzie doskonałą okazją do dalszych rozmów branżowych, a niepowtarzalna atmosfera towarzysząca każdemu naszemu spotkaniu z pewnością ułatwi nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

W programie drugiego dnia Forum zaplanowaliśmy zwiedzanie Elektrociepłowni Elbląg, należącej do Energi Kogeneracji i posiadającej blok opalany biomasą w formie pelletu oraz warsztaty: Uwarunkowania wykorzystania biomasy w systemach wsparcia OZE w świetle obowiązujących regulacji prawnych, które poprowadzi Pani Katarzyna Szwed-Lipińska, Radca Prawny, Ekspert ds. Systemów Wsparcia oraz wieloletni Pracownik URE.

Informacje praktyczne

Konferencja dla specjalistów i innych zainteresowanych osób
Daty: od 21 marca 2019 do 22 marca 2019

Elbląg
Polska

Kontakt

Jolanta Szczepaniak
Telefon: 227406780
Więcej informacji
▲  Do góry strony