Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Finansowanie termomodernizacji budynków wielorodzinnych

Wykorzystanie technologii bezwykopowych do renowacji, wymiany i budowy sieci kanalizacyjnych

16 stycznia 2019

Coraz więcej istniejących rurociągów jest w złym stanie, stwarzając zagrożenie dla mieszkańców i środowiska. Ich rehabilitacja staje się więc niekwestionowaną koniecznością. Dotychczasowe tradycyjne – wykopowe sposoby doprowadzenia do pełnej funkcjonalności przewodów podziemnych z reguły nie są najwygodniejszą, najszybszą i najtańszą metodą. Z tych właśnie powodów w ostatnich latach można zaobserwować wyraźnie rosnący udział metod bezwykopowych. Renowacja kanałów metodami bezwykopowymi jest sposobem na rehabilitację starych przewodów przywracającą im drożność, szczelność i odpowiednią wytrzymałość. Metody te umożliwiają poprawę lub przywrócenie sprawności technicznej sieci uzbrojenia podziemnego bez konieczności wykonywania większych prac ziemnych, co znacznie redukuje koszty przedsięwzięcia, szczególnie gdy renowacji wymaga kanał prowadzony w centrum miasta, pod ruchliwymi ulicami, krzyżujący się z innymi rurociągami.
Tym samym coraz częściej zamiast wymiany starego i wyeksploatowanego pod względem technicznym kanału podziemnego na nowy metodami tradycyjnymi w wykopach otwartych, inwestorzy decydują się na jego bezwykopową rehabilitację techniczną.

Zapraszamy zatem na szkolenie „Wykorzystanie technologii bezwykopowych do renowacji, wymiany i budowy sieci kanalizacyjnych”, które poprowadzi dr inż. Florian Piechurski (Politechnika Śląska).

Informacje praktyczne

Szkolenie dla specjalistów
Daty: od 16 stycznia 2019 do 16 stycznia 2019
Cena: 550 zł netto +23% vat

Hotel Ikar
ul. Solna 18
Poznań
Polska

Kontakt

Beata Bartczak
Telefon: 792 989 033
Więcej informacji
▲  Do góry strony