Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

XX Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH

27 lutego 2019

20 lat o branży gospodarki odpadami! Jubileusz targów EKOTECH!

Od 20 lat targi EKOTECH zrzeszają branżowych przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów i pracowników naukowych, dając im możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem, technologiami, ale także trendami dotyczącymi gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jubileuszowa edycja targów potrwa aż trzy dni.

Targi EKOTECH to jedno z najważniejszych wydarzeń branży komunalnej w Polsce. Tegoroczna edycja rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 1 marca. Co roku do kieleckiego ośrodka wystawienniczego przyjeżdżają najwięksi krajowi i zagraniczni wystawcy związani z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami. Wydarzenie cieszy się także niesłabnącą popularnością wśród zwiedzających – wśród nich znajdują się nie tylko branżowi przedsiębiorcy, ale także pracownicy administracji publicznej oraz przedstawiciele świata nauki.

Wielu wystawców podkreśla, że Targi EKOTECH to miejsce, w którym nie tylko mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiej publiczności, ale przede wszystkim podpisać kontrakty i umowy na dostawę sprzętu.

Informacje praktyczne

Targi dla specjalistów i innych zainteresowanych osób
Daty: od 27 lutego 2019 do 1 marca 2019

Targi Kielce
Kielce
Polska

Kontakt

Menedżer projektu Marcin Musiał
Telefon: +48 41 365 12 19
Więcej informacji
▲  Do góry strony