Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kierownik Działu Systemów Zarządzania

Pracodawca: Energopomiar Sp. z o.o. Numer referencyjny: 91084 Data publikacji: 05 stycznia 2023 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, koordynowanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją prac przez podległych pracowników oraz w ramach bezpośredniej współpracy pomiędzy poszczególnymi pionami Spółki
  • planowanie, podejmowanie i realizowanie działań związanych z funkcjonowaniem zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie z wymaganiami określonymi w PN-EN ISO 9001:2015-10, PN-EN ISO 14001:2015-09, PN-ISO 45001:2018-06, PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • organizowanie i nadzorowanie wdrażania nowych elementów określonych systemów zarządzania
  • podejmowanie działań służących korygowaniu niewłaściwych sposobów postępowania
  • koordynacja procesu audytów wewnętrznych w Spółce i nadzór nad ich realizacją
  • organizowanie, koordynacja i nadzorowanie prac związanych z realizacją przeglądów zarządzania w Spółce
  • zapewnianie komunikacji pomiędzy krajową jednostką akredytującą a jednostkami w Spółce posiadającymi akredytację
  • organizowanie i koordynowanie prac w procesie przygotowania i realizacji audytów w nadzorze oraz ponownej oceny przez jednostkę certyfikującą i akredytującą
  • przekazywanie do jednostek certyfikującej i akredytującej dokumentów i kompletnych informacji na temat prowadzonej działalności, niezbędnych do przeprowadzania procesów nadzoru
  • nadzorowanie utrzymywania zgodności z wymaganiami akredytacyjnymi i warunkami akredytacji określonymi w dokumentach PCA w odniesieniu do zakresu działalności, w jakim akredytacja została udzielona
  • informowanie krajowej jednostki akredytującej o wszelkich zasadniczych zmianach wpływających na spełnienie wymagań akredytacyjnych i warunków akredytacji
  • nadzorowanie podejmowanych działań związanych z analizą niezgodności oraz w odniesieniu do spostrzeżeń
  • organizowanie szkoleń okresowych i szkoleń dla audytorów wewnętrznych w zakresie certyfikowanego zintegrowanego systemu zarządzania oraz posiadanej akredytacji przez laboratoria badawcze i wzorcujące
  • współudział w opracowywaniu i realizacji strategii Spółki

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • posiadanie wiedzy nt. wymagań ww. norm w całym ich zakresie
  • dobra znajomość dokumentów krajowej jednostki akredytującej, EA, ILAC
  • umiejętność praktycznego wykorzystywania narzędzi zarządzania jakością
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej oraz zapisów aktów prawnych mających zastosowanie
  • zaangażowanie
  • umiejętności przywódcze
  • umiejętność konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów
  • komunikatywność
  • silna etyka pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • troska o jakość

Oferujemy

To oferujemy

  • Dołączenie do grona najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach
  • Ciekawe zadania
  • Rozwój w ścieżce eksperckiej bądź managerskiej
  • Swobodną i przyjazną atmosferę

Energopomiar Sp. z o.o.

O nas

Energopomiar jest jedyną w Polsce firmą świadczącą tak kompleksowe, eksperckie usługi inżynierskie dla energetyki.
Wspieramy klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z ochroną środowiska, eksploatacją i diagnostyką urządzeń, gospodarką wodno-ściekową, jak i zarządzaniem inwestycjami.
Nasi pracownicy to inżynierowie i specjaliści o wysokich kompetencjach, gotowi zmierzyć się z najtrudniejszymi zagadnieniami. Jakość usług jest dla nas bardzo ważna. Nasze laboratoria są objęte akredytacją PCA.
Co podoba się pracownikom w Energopomiarze?
- Stabilność zatrudnienia i sytuacji ekonomicznej Spółki.
- Możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów oraz dostępność szkoleń.
- Przyjazna atmosfera.
- Praca w firmie będącej uznaną na rynku marką.
Mamy wiedzę i doświadczenie, a także ogromny potencjał, aby sprostać wyzwaniom wynikającym z transformacji energetycznej. Dołącz do nas!