Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. współpracy z podmiotami zewnętrznym w Wydziale Nieruchomości i Ochrony Środowiska

Pracodawca: „PKP Intercity” S.A. Numer referencyjny: 104523 Data publikacji: 24 lutego 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Planowanie przestrzenne: Planowanie przestrzenne
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny

Opis stanowiska

  • Zakres zadań:
  • koordynowanie działań Spółki przy pozyskiwaniu świadectw bezpieczeństwa dla bocznic kolejowych PKP Intercity S.A. oraz współpraca w tym zakresie z Urzędem Transportu Kolejowego oraz spółkami kolejowymi i innymi instytucjami,
  • koordynowanie działań Spółki w zakresie odpowiedzi na protokoły, decyzje, monity i wystąpienia pokontrolne przez Urząd Transportu Kolejowego,
  • koordynowanie działań w zakresie udostępnianie nieruchomości posiadanych przez PKP Intercity S.A. innym podmiotom kolejowym oraz spółkom zależnym PKP Intercity S.A. za odpowiednim wynagrodzeniem,
  • uczestnictwo w negocjacjach z kontrahentami,
  • koordynowanie działań w zakresie przygotowania PKP Intercity S.A. do sezonu zimowego,
  • sporządzanie pism, prowadzenie wewnętrznej i zewnętrznej korespondencji, organizowanie narad i spotkań,
  • udział w procesach autoryzacji i weryfikacji wniosków zakupowych, umów lub faktur,
  • współpraca z innymi wydziałami Spółki, w ramach pełnionych zdarzeń.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja w transporcie kolejowym),
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość programów Ms Office: Excel – zaawansowany, Word i Power Point – średniozaawansowany.
  • zaangażowania i zorientowania na rezultat,
  • umiejętności analitycznego myślenia, dokładności i wnikliwości,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • gotowości do podróży służbowych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
  • benefity pozapłacowe m.in.: zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,
  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,
  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,
  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pracę w oparciu o​ umowę o pracę.

„PKP Intercity” S.A.