Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Agent - Fotowoltaika

Pracodawca: AC S.A. Numer referencyjny: 74112 Data publikacji: 01 września 2021 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż, Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Twoja Praca to:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie i ofert
  • Uczestniczysz osobiście w spotkaniach z klientami (jesteś mobilny)
  • Bieżące raportowanie działań sprzedażowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Umiejętności sprzedażowych popartych sukcesami
  • Samodzielności i komunikatywności
  • Inicjatywy i skuteczności w rozwiązywaniu problemów
  • Kreatywności
  • Umiejętności pozyskiwania klientów
  • Nastawienia na osiąganie ponadprzeciętnych wyników
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych na wysokim poziomie.

Oferujemy

Jako firma oferujemy:

  • Niezwykle atrakcyjny systemem prowizyjny – bez górnej granicy
  • Renomowane produkty najlepszych światowych marek dostępne od ręki w naszym magazynie
  • Dedykowany program doboru instalacji i ofertowania na platformie www
  • Krótki czas wypłaty prowizji od momentu akceptacji umowy
  • Stabilne i elastyczne warunki współpracy
  • Możliwość tworzenia własnych grup sprzedażowych
  • Wsparcie Doświadczonych Menadżerów
  • Wsparcie Eksperta ds. Finansowania Instalacji Fotowoltaicznych
  • Kompleksowe szkolenia wstępne: produktowe, sprzedażowe
  • Wsparcie dedykowanych działów centrali: dział projektowy, dział marketingu, dział realizacji

AC S.A.

Solar STAG to ogólnopolska firma - lider na rynku alternatywnych źródeł energii. Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo oraz atrakcyjne ceny.