Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Monter instalacji fotowoltaicznych

Pracodawca: AC S.A. Numer referencyjny: 80541 Data publikacji: 27 grudnia 2021 Lokalizacja: Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

DO GŁÓWNYCH ZADAŃ OSOBY NA W/W STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO…

  • Montaż instalacji fotowoltaicznej (paneli fotowoltaicznych, falownika, rozdzielnic DC i AC, tras kablowych, konfiguracja monitoringu instalacji)
  • Wykonanie pomiarów parametrów instalacji
  • Terminowe i rzetelne wykonywanie zleceń według projektu
  • Wykonanie dokumentacji z montażu
  • Przeprowadzanie serwisów instalacji fotowoltaicznych

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA…

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Pożądane uprawnienia UDT (OZE) i/lub SEP E+D gr. 1, z możliwością wykonania pomiarów do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Zdolności manualne i wiedza techniczna
  • Gotowość do pracy na terenie całego województwa
  • Znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej

Oferujemy

OFERUJEMY MIEJSCE PRACY, KTÓRE ZAPEWNIA…

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i nie tylko
  • Szkolenia podnoszące kompetencje
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bogate ubezpieczenie grupowe

AC S.A.

AC S.A., producent instalacji gazowych marki STAG. Solar STAG to ogólnopolska firma - lider na rynku alternatywnych źródeł energii. Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo oraz atrakcyjne ceny.