Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Stażystka/ta w Dziale Zapewnienia Jakości

Pracodawca: AC S.A. Numer referencyjny: 68705 Data publikacji: 10 czerwca 2021 Lokalizacja: Białystok - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?
  • Pomoc w prowadzeniu bazy BDO oraz w przygotowywaniu Kart Przekazania Odpadów,
  • Pomoc we wdrożeniu i w nadzorze nad prawidłową segregacją odpadów,
  • Pomoc w opracowywaniu procedur i instrukcji w obszarze Ochrony Środowiska,
  • Asystowanie w trackie prowadzenia audytów wewnętrznych,
  • Monitorowanie realizacji celów środowiskowych.

Wymagania

Jakich osób szukamy?
  • Studentów ostatniego roku lub absolwentów kierunków: ochrona środowiska i pokrewne,
  • Z uprawnieniami audytora ISO 14001, ISO 9001-  mile widziane,
  • Komunikatywnych oraz potrafiących współpracować w zespole,
  • Wielozadaniowych z pro - aktywną postawą,
  • Otwartych na nowe wyzwania.

Oferujemy

Co oferujemy:
  • Staż w Dziale Zapewnienia Jakości pod okiem opiekuna,
  • Możliwość rozwoju zawodowego wśród specjalistów,
  • Możliwość zdobycia kompetencji z zakresu ochrony środowiska,
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy,
  • Możliwość późniejszego zatrudnienia.

AC S.A.

AC S.A. to pionier w zakresie:
  • produkcji i sprzedaży podzespołów i zestawów samochodowych instalacji gazowych LPG/CNG,
  • produkcji i dystrybucji elektroniki samochodowej,
  • dystrybucji części samochodowych.

AC S.A. wyróżnia się połączeniem innowacyjnej myśli, ciągłego doskonalenia oraz odkrywaniem nowych perspektyw rozwoju. W listopadzie 2020 roku AC rozpoczęło działalność w branży fotowoltaiki - kolejnym segmencie alternatywnych źródeł energii. Niekwestionowana pozycja lidera ekologicznych rozwiązań w dziedzinie alternatywnych systemów zasilania pojazdów mechanicznych, to efekt naturalnej synergii wieloletniego doświadczenia firmy i specjalistycznej wiedzy jej pracowników.