Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. gospodarki wodorowej

Pracodawca: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Numer referencyjny: 138535 Data publikacji: 10 stycznia 2022 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:
  • gromadzenie aktualnej wiedzy związanej z wdrażaniem gospodarki wodorowej
  • zbieranie, analiza i opracowywanie danych techniczno-ekonomicznych
  • monitorowanie powstającego rynku, sporządzanie analiz
  • udział w pracach zespołów eksperckich
  • współudział w opracowywaniu opinii i uwag do projektów ustaw i rozporządzeń w obszarze rozwiązań prawnych
  • współpraca w ramach spółek w GK ARP S.A. i z organami administracji

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczne
  • minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie i znajomość zagadnień związanych z inżynierią chemiczną i procesową
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność korzystania z baz danych
  • umiejętności analityczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2, która pozwoli na swobodne kontakty zagraniczne oraz czerpanie wiadomości z zagranicznych źródeł

Mile widziane

  • 3 lata doświadczenia w obszarze gospodarki wodorowej
  • znajomość przepisów prawa dotyczących sektora energii i elektro mobilności oraz paliw alternatywnych
  • doświadczenie w wykorzystaniu mediów społecznościowych i innych narzędzi marketingu internetowego

Oferujemy

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • ciekawe i rozwojowe projekty
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, ZFŚS, PPK
  • szkolenia
  • elastyczny czas pracy

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa. Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami.

Obecnie poszukujemy osoby do Oddziału ARP S.A. w Katowicach na stanowisko: