Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. Serwisu (Serwisant)

Pracodawca: AGREX-ECO Sp. z o.o. Numer referencyjny: AE3S2019 Data publikacji: 12 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców, Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Energia: Biomasa, biogazownie

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • realizacja wizyt serwisowych (wyszukiwanie i usuwanie w naprawianych maszynach usterek zarówno na poziomie mechanicznym, elektronicznym jak i hydraulicznym, wykonywanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy pomiarów parametrów maszyny),
  • pierwsze uruchomienia maszyn, okresowe przeglądy maszyn,
  • przeprowadzanie testów końcowych,
  • doradztwo techniczno-serwisowe dla Klientów,
  • sporządzanie wycen naprawy, prowadzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu naprawy,
  • rozliczanie reklamacji gwarancyjnych z producentem.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne – preferowane wyższe,
  • doświadczenie w serwisowaniu maszyn,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • doświadczenie w branży maszyn budowlanych/do przetwórstwa odpadów – będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność samodzielnego, efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność organizowania swojej pracy,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie o szerokiej współpracy międzynarodowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia za granicą),
  • samodzielne stanowisko.

Inne informacje

Więcej informacji o firmie na: http://www.agrex-eco.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem do 25 sierpnia 2019 r. na adres info@agrex-eco.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

AGREX-ECO Sp. z o.o.

Spółka AGREX-ECO jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych inwestujących w nowoczesną gospodarkę odpadami. Oferujemy innowacyjne maszyny i technologie renomowanych, zagranicznych producentów: KOMPTECH, Matthiessen, TS Industrie, Macpresse, PTF Haeusser i Andritz Mewa.