Więcej  ›
12.04.2024 12 kwietnia 2024

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Pracodawca: AIM World Services Europe Numer referencyjny: 001 Data publikacji: 23 stycznia 2024 Lokalizacja: Redzikowo k. Słupska - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy, Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Woda: Gospodarowanie wodami

Opis stanowiska

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy: baza wojskowa - Redzikowo koło Słupska

OBOWIĄZKI:

·       Przygotowywanie raportów z inspekcji w celu udokumentowania waruków w miejscu pracy oraz zapewnienie zgodności z wytycznymi norm środowiskowych.

·       Uczestnictwo w audytach jakości w celu oceny zgodności i identyfikacji obszarów wymagających poprawy.

·       Zgłaszanie problemów z jakością do Kierownika Projektu i Kierownika ds. Jakości.

·       W razie potrzeby - zalecanie działań naprawczych i zapewnianie, że produkty i procesy są zgodne z wymaganiami umownymi i standardami jakości.

KWALIFIKACJE:

·       Obywatelstwo polskie.

·       Umiejętność mówienia, czytania, pisania i rozumienia języka angielskiego !!!

·       Aktualne prawo jazdy (klasa minimum "B").

·       Kandydat musi mieć doświadczenie z systemem BDO.

·       Mile widziana znajomość ISO 9001:2008 i/lub 9001:2015.

·       Umiejętności administracyjne, organizacyjne i komputerowe oraz biegłość w posługiwaniu się pakietem Microsoft Office  (w tym MS Word, PowerPoint, Excel i Outlook).

·       Umiejętność organizowania, ustalania priorytetów i realizacji wielu zadań, w ściśle określonych terminach i zmieniających się priorytetach, wielozadaniowość.

·       Zdolność do szybkiej pracy w potencjalnie bardzo aktywnym środowisku.

·       Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Preferowane:

·       Znajomość przepisów OSHA i wszystkich innych wymagań ogólnokrajowych i lokalnych związanych z bezpieczeństwem.

·       Znajomość ŚCIEKÓW/WÓD OPADOWYCH, SEDYMENTACJI.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

·       Minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie procedur środowiskowych.

Wymagania

· Obywatelstwo polskie.

· Umiejętność mówienia, czytania, pisania i rozumienia języka angielskiego !!!

· Aktualne prawo jazdy (klasa minimum "B").

· Kandydat musi mieć doświadczenie z systemem BDO.

· Mile widziana znajomość ISO 9001:2008 i/lub 9001:2015.

· Umiejętności administracyjne, organizacyjne i komputerowe oraz biegłość w posługiwaniu się pakietem Microsoft Office (w tym MS Word, PowerPoint, Excel i Outlook).

· Umiejętność organizowania, ustalania priorytetów i realizacji wielu zadań, w ściśle określonych terminach i zmieniających się priorytetach, wielozadaniowość.

· Zdolność do szybkiej pracy w potencjalnie bardzo aktywnym środowisku.

· Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

· Znajomość przepisów OSHA i wszystkich innych wymagań ogólnokrajowych i lokalnych związanych z bezpieczeństwem.

· Znajomość ŚCIEKÓW/WÓD OPADOWYCH, SEDYMENTACJI.

· Minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie procedur środowiskowych.

Oferujemy

konkurncyjne wynagodzenie
pracę w międzynarodowym zespole

AIM World Services Europe

Jesteśmy firmą wspierajacą działania Rządu oraz Sił Zbrojnych USA na terenie Polski i Europy. Oferujemy różnorodne rozwiązania z zakresu:

- Logistyki

- Obsługi i konserwacji obiektów

- Pomocy w mobilizacji i szkoleniu personelu

- Transportu

- Zakwaterowania

- Zapewnienia niezbędnego sprzętu i maszyn

- Zakupu towarów i usług

Oraz wiele, wiele innych. Jednym zdaniem – robimy wszystko to i jesteśmy wszędzie tam, gdzie Rząd i Armia Amerykańska mogą potrzebować naszego wsparcia w celu realizacji bieżących operacji.