Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. wsparcia klienta

Pracodawca: AIRLY Numer referencyjny: Wsparcie Klienta 1 Data publikacji: 12 lutego 2021 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

  • Prowadzenie aktywnej obsługi klienta i rozwiązywanie problemów
  • Nadzór nad procesami dziejącymi się w zakresie obowiązków oraz prowadzenie ich ewidencji w CRMie
  • Zbieranie i analiza feedbacku z prowadzonych procesów (wdrożonych ankiet, aplikacji mobilnych, platformy)
  • Planowanie działań z klientami zagranicznymi ( terminowa wysyłka produktów, planowanie napraw i instalacji)
  • Tworzenie pełnej dokumentacji dotyczącej kontaktu z klientem, zwrotów urządzeń, wysyłek

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Oczekujemy samodzielności, odpowiedzialności i inwencji w podejmowaniu działań
  • Komunikatywność i otwartość w pracy zespołowej
  • Cierpliwość i rzetelność w podejmowanych działaniach
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

AIRLY

Jesteśmy polską firmą, która działa na rynku od 2016 roku. Naszym celem jest zwiększenie świadomości na temat jakości powietrza, a przez to skuteczny wkład w rozwiązanie problemu zanieczyszczeń i poprawę jakości życia. Tworzymy najbardziej innowacyjne i skuteczne narzędzia służące do pomiaru jakości powietrza. W ciągu kilku lat, podjęliśmy współpracę z ponad 300 samorządami oraz wieloma firmami dzięki czemu udało nam się stworzyć największą sieć monitorującą jakość powietrza w Polsce. Łącznie od początku działalności zainstalowaliśmy ponad 4400 urządzeń, a nasze rozwiązania wdrożone są w 34 krajach na całym świecie.