Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Ajdar sp. z o.o. Numer referencyjny: 2/OŚ/2021 Data publikacji: 24 marca 2021 Lokalizacja: Augustowo, gm. Dobrcz (15 km od Bydgoszczy) - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (karta informacyjna przedsięwzięcia, raport o oddziaływaniu na środowisko),
  • nadzorowanie postępowań w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach,
  • kontakt z inwestorem,
  • współpraca z administracją publiczną.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu nauk na kierunkach związanych z kształceniem w zakresie: nauk ścisłych z dziedzin nauk chemicznych, nauk przyrodniczych z dziedzin nauk biologicznych oraz nauk o Ziemi, nauk technicznych z dziedzin nauk technicznych z dyscyplin: biotechnologia, górnictwo i geologia inżynierska, inżynieria środowiska, nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych z dziedzin nauk rolniczych, nauk leśnych,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, dokładność i terminowość w powierzonych zadaniach,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie,
  • realizacje projektów dla największych firm z branży hodowlanej,
  •  pracę z młodymi i ambitnymi ludźmi,
  •  przyjazną atmosferę w pracy.

Inne informacje

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ajdar sp. z o.o.

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów do spraw ochrony środowiska, architektów, projektantów branży konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej, gazowej i  elektrycznej.

Zapewniamy kompleksowy i czynny udział w całym procesie inwestycyjnym, począwszy od koncepcji poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń i finalnie realizację inwestycji.

Wykonujemy karty informacyjne przedsięwzięcia oraz raporty o oddziaływaniu na środowisko dla budynków inwentarskich niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

Przygotowujemy dokumentacje niezbędną do otrzymania pozwolenia na budowę, w tym wnioski, projekty budowlane wielobranżowe, projekty wykonawcze dla branży hodowlanej, przemysłowej, magazynowej i mieszkaniowej.

Zapewniamy kompleksową koordynacje międzybranżową na etapie projektu i realizacji inwestycji.