Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. wsparcia operacyjnego - Pracownia Bakteriologii

Pracodawca: ALAB laboratoria Sp z o.o. Numer referencyjny: 98160 Data publikacji: 31 października 2022 Lokalizacja: Siedlce - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Mikrobiologia, biotechnologia

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • obsługiwanie systemu LIS,
  • dodawanie zleceń w systemie informatycznym,
  • dystrybucja materiału do badań dostarczonego do laboratorium,
  • właściwe przeprowadzenie czynności wstępnych: przygotowanie odczynników, materiałów kontrolnych i przyrządów pomiarowych oraz pomocniczych,
  • obsługa i bieżąca konserwacja przyrządów pomiarowych,
  • zamawianie odczynników oraz jednorazowych materiałów, sprzętów do pobrań materiału biologicznego,
  • przygotowywanie i dystrybucja materiału do badań na stanowiska pracy oraz ich wstawianie na linię transportową i przyrządy pomiarowe,
  • weryfikacja jakości dostaw wyposażenia i materiałów zużywalnych,
  • przygotowanie, kompletowanie i wydawanie wyników badań laboratoryjnych,
  • dbanie o jakość i przygotowanie obowiązującej dokumentacji,
  • przygotowanie do przechowywania i zabezpieczanie materiału biologicznego zgodnie z odpowiednimi instrukcjami.

Wymagania

Aby efektywnie wykonywać zadania, oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • zaangażowanie i otwartość na zdobywanie nowej wiedzy,
  • terminowość i sumienność w działaniu,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane będzie doświadczenie w sektorze medycznym.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zniżki na nasze usługi dla Pracowników i ich rodzin,
  • kartę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenia stanowiskowe i rozwijające kompetencje miękkie.

ALAB laboratoria Sp z o.o.

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 19 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań. W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.