Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Lider Projektu e-commerce ECOEXPRESS.24

Pracodawca: ALBA Południe Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: LPE0719 Data publikacji: 15 lipca 2019 Lokalizacja: Chorzów - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

- planowanie i wdrożenie rozwiązań zwiększających sprzedaż

- wybór narzędzi i optymalizacja strony w celu zwiększania konwersji

- promocja sprzedaży online i innych działań marketingu bezpośredniego

- monitorowanie kluczowych wskaźników w kanałach marketingowych online

Wymagania

- doświadczenia w obszarze e-commerce

- znajomości procesów związanych ze sprzedażą internetową

- dobrej znajomości Google Analytics

- umiejętności  analitycznych

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie

- wynagrodzenie stałe oraz premię za wyniki

- możliwość rozwoju zawodowego

Inne informacje

W odpowiedzi prosimy zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez ALBA Południe Sp. Z o.o. i BE 4 TEAM (KRAZ 9495), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"oraz „Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub/i mailowy  dla potrzeb procesu rekrutacji”

Administratorem podanych w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych w myśl ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych jest ALBA Południe Sp. Z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Starocmentarna 2. Podanie danych spoza zakresu wymienionego w art. 221 ustawy dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity Dz.U. z 1998 r., Nr.21. poz. 94, z późn. zm.) jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na złożoną ofertę pracy i przechowywane nie dłużej niż do zakończenia procesu rekrutacji. Każdy ma prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z  obowiązującymi przepisami.

ALBA Południe Polska Sp. z o.o.

Gospodarka odpadami, kompleksowa obsługa gmin i przedsiębiorstw. Prowadzenie instalacji przetwarzania odpadów komunalnych