Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. obsługi przedsiębiorstw

Pracodawca: ALBA Południe Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 10/2017 Data publikacji: 11 października 2017 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

ALBA POŁUDNIE Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ALBA, specjalizującej się w przyjaznej dla środowiska gospodarce odpadowej oraz recyklingu surowców.
Do naszego zespołu specjalistów w dziedzinie obsługi przedsiębiorstw poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds. obsługi przedsiębiorstw
na terenie woj. małopolskiego, podkarpackiego – w rejonach specjalnych stref ekonomicznych

ZADANIAMI NA TYM STANOWISKU SĄ:
  • Doradztwo dla klientów w zakresie gospodarki   odpadami
  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Pozyskiwanie do współpracy firm i instytucji
  • Przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z innymi działami firmy
  • Planowanie pracy i raportowanie

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Doświadczenia handlowego
  • Biegłego posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi
  • Komunikatywności i zaangażowania
  • Prawa jazdy kat.B

Oferujemy

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie stałe oraz premię za wyniki sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  ALBA Południe Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

ALBA Południe Polska Sp. z o.o.

Gospodarka odpadami, kompleksowa obsługa gmin i przedsiębiorstw. Prowadzenie instalacji przetwarzania odpadów komunalnych