Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Cost controller

Pracodawca: Aldesa Numer referencyjny: 174308 Data publikacji: 22 września 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Budget Control – Cost, Production, Certification. Under supervision of the Production Manager,
  • Update Budget of the construction sites,
  • Availability of business travel to the construction site 1-2 times a week
  • Follow the production according the planning of each construction site,
  • Availability to visit the sites on a weekly basis when required.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Civil Engineering or Architecture,
  • Good knowledge in Excel,
  • Cost Controlling and technical knowledge (construction),
  • English communication skills will be a plus,
  • Organization skills.

Oferujemy

To oferujemy

  • Interesting and challenging position in international company,
  • Stable job conditions
  • Focus on long-term development

Aldesa

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze
budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.