Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Inżynier budowy ds. sanitarnych

Pracodawca: Aldesa Numer referencyjny: 186646 Data publikacji: 11 stycznia 2022 Lokalizacja: Płońsk - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z Podwykonawcami i Inwestorem,
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacja harmonogramu robót,
  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową,
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i biurowej,
  • Przygotowanie dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej,
  • Praca z dokumentacją techniczną.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenia kierunkowego (absolwent/student),
  • Sumienności w wykonywanych pracach,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • Znajomość AutoCad,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Aldesa

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze
budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.