Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Kierownik robót elektrycznych

Pracodawca: Aldesa Numer referencyjny: 156291 Data publikacji: 28 kwietnia 2021 Lokalizacja: Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały następujące zadania:
  • Nadzór nad realizacją prac w zakresie instalacji elektrycznych na projekcie drogowym,
  • Analiza ofert podwykonawców,
  • Negocjacje warunków umów z podwykonawcami i wybór podwykonawców,
  • Koordynacja robót sanitarnych realizowanych przez podwykonawców,
  • Kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy,
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.

Wymagania

Przed kandydatami stawiamy następujące wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
  • 3 letnie doświadczenie ma stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych przy projekcie modernizacji, budowy lub przebudowy drogi ekspresowej,
  • Doświadczenie w fazie projektowej i wykonawczej projektu infrastrukturalnego,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie,
  • Znajomość języka angielskiego - preferowana.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:
  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Aldesa

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze
budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.