Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Kierownik robót elektrycznych

Pracodawca: Aldesa Numer referencyjny: 181450 Data publikacji: 23 listopada 2021 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie obowiązków kierownika robót/budowy zgodnie z ustawą Prawo Budowlane
  • Nadzorowanie i koordynacja prac w zakresie instalacji elektrycznych prowadzonych na budowie
  • Opiniowanie dokumentacji wykonawczej
  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem raz projektantami
  • Kontrola budżetu oraz rozliczenie prowadzonych robót
  • Realizacja założonego budżetu, terminowości oraz jakości prac

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym, preferowana elektrotechnika,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Minimum 5 lat doświadczenia w generalnym wykonawstwie jako kierownik robót elektrycznych, w tym co najmniej 3 lata doświadczenia jako kierownik robót elektrycznych związanych z sektorem ITS
  • Uprawnienia SEP E i D bez ograniczeń napięciowych,
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu przepisów i wymogów BHP na budowie
  • Znajomość procedur kontroli jakości na budowie.

Oferujemy

To oferujemy

  • Oferujemy:
  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Aldesa

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze
budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.