Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. instalacji elektrycznych

Pracodawca: Aldesa Numer referencyjny: 155829 Data publikacji: 23 kwietnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Analiza i sporządzanie kosztorysów budowlanych w specjalności elektrycznej,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych oraz negocjacje z potencjalnymi podwykonawcami,
  • Sporządzanie szczegółowych przedmiarów robót z zakresu instalacji elektrycznych,
  • Negocjacje z dostawcami materiałów,
  • Wykonywanie optymalizacji projektu w zakresie swojej specjalizacji.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: preferowane elektryczne, teletechniczne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w kosztorysowaniu instalacji elektrycznych,
  • Znajomość programów MS Office (w szczególności Excel), AutoCAD,
  • Umiejętność tworzenia kosztorysów instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Znajomość sektora elektrycznego w zakresie dostawców, producentów oraz podwykonawców,
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Aldesa

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze
budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.