Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. roszczeń

Pracodawca: Aldesa Numer referencyjny: 152822 Data publikacji: 24 marca 2021 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Prawo i przepisy
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały następujące zadania:

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z roszczeniami,
  • Ocena zasadności roszczeń,
  • Weryfikacja umów zawieranych z podwykonawcami,
  • Obsługa korespondencji formalno-prawnej,
  • Koordynacja i nadzór nad kompletacją dokumentów kontraktowych oraz ich weryfikacja.

Wymagania

Przed kandydatami stawiamy następujące wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu roszczeniami, szczególnie w projektach infrastrukturalnych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Aldesa

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze
budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.