Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inżynier robót sanitarnych

Pracodawca: ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k. Numer referencyjny: 64333 Data publikacji: 04 marca 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  • ofertowanie zakresów robót
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
  • stała kontrola stanu BHP
  • przygotowywanie dokumentacji budowy
  • raportowanie postępów prac
  • współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (kierunek Inżynieria Środowiska)
  • doświadczenia w realizacji robót sanitarnych (min. 1 rok)
  • dobrej, praktycznej znajomości MS Office, AutoCAD, Norma PRO
  • umiejętności pracy w zespole
  • dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do podróży służbowych na terenie całej Polski

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.

ALSTAL Grupa Budowlana jest prężnie rozwijającą się firmą z 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji.
Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi osób
pracujących w firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: