Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inżynier utrzymania ruchu i infrastruktury (wymogi bezpieczeństwa i ochrony środowiska)

Pracodawca: APV.EU sp. z o.o. sp. k. Numer referencyjny: 22384 Data publikacji: 23 marca 2021 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • utrzymywanie w ruchu urządzeń technicznych, instalacji, obiektów budowlanych zgodnie z wymogami bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • rozwiązywanie problemów na podstawie obserwacji, analizy urządzeń lub cech obrabianych części z wykorzystaniem przyrządów pomiarowych i testowych
  • instalacje, relokacje maszyn i urządzeń na wniosek działu technologii
  • podłączenia elektryczne i hydrauliczne dla nowych lub istniejących urządzeń
  • przekazywanie informacji dotyczących konserwacji urządzeń zespołowi utrzymania ruchu w celu poprawy sprawności maszyn i urządzeń oraz skrócenia czasów awarii
  • analiza przyczyn awarii oraz opracowywanie planów przeglądów I i II stopnia
  • przygotowywanie i zarządzanie gospodarką magazynową w celu utrzymania optymalnego stanu części zamiennych
  • przygotowywanie raportów, statystyk działu utrzymania ruchu, zbieranie danych oraz ich analiza

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie techniczne/inżynierskie - preferowane kierunki mechatronika lub automatyka
  • min. 2-letnie doświadczenie inżynierskie w dziale utrzymania ruchu
  • znajomość procedur utrzymania ruchu i diagnostyki awarii
  • znajomość procesów produkcyjnych i obróbki skrawaniem
  • uprawnienia elektryczne (SEP 1 kV)
  • znajomość procedur Lockout i Tagout
  • umiejętność czytania specyfikacji technicznych, dokumentacji, rysunków technicznych (schematów elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych, PLC)
  • znajomość zasad ochrony środowiska i gospodarki odpadami niebezpiecznymi oraz wiedza na temat zagrożeń chemicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności
  • Możliwość rozwoju w przyjaznym środowisku pracy w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w międzynarodowej firmie z kapitałem japońsko-francuskim
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, świadczenia socjalne)

APV.EU sp. z o.o. sp. k.

Agencja rekrutacyjna APV.EU dla swojego klienta, firmy z branży modowej klasy premium i luksusowej.