Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Kierownik Działu Zarządzania Środowiskowego

Pracodawca: AQUANET S.A. Numer referencyjny: 256162 Data publikacji: 15 maja 2023 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

  • Nadzór nad spełnieniem wymagań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej na obiektach Spółki;
  • Nadzór nad kontrolą zakładów wprowadzających ścieki przemysłowe do kanalizacji miejskiej i naliczanie należności dodatkowych oraz wystawianie obciążenia dla zakładów przekraczających dopuszczalne parametry wprowadzania ścieków do kanalizacji;
  • Nadzór nad opracowaniem sprawozdań urzędowych z zakresu ochrony środowiska;
  • Koordynowanie audytów technicznych z zakresu ochrony środowiska dla planowanych przedsięwzięć finansowych lub rozwojowych Spółki;
  • Opiniowanie projektów/przedsięwzięć inwestycyjnych Spółki w zakresie oddziaływania na środowisko i dotrzymania standardów emisyjnych zanieczyszczeń;
  • Współopiniowanie projektów/przedsięwzięć inwestycyjnych podmiotów w zakresie podczyszczania ścieków technologicznych przed ich wprowadzeniem do sieci kanalizacyjnej;
  • Interpretacje i wdrażanie nowych przepisów z zakresu ochrony środowiska oraz analiza zgodności stanu prawnego Spółki;
  • Uzgadnianie warunków zawierania umów z podniesionymi parametrami jakości ścieków;
  • Zarządzanie budżetem komórki organizacyjnej i Spółki w zakresie opłat za korzystanie ze środowiska i usług wodnych;
  • Organizowanie pracy zespołu (ok. 10 osób);
  • Sporządzanie sprawozdań z działalności podległej komórki organizacyjnej;
  • Zarządzanie powierzonym budżetem.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego o kierunku inżynieria środowiska lub pokrewnym;
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych oraz min. 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • 5-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;
  • Biegłej znajomości przepisów z zakresu ochrony środowiska;
  • Znajomości procesów uzdatniania wody i oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych;
  • Znajomości zagadnień związanych z gospodarką wodno-ściekową, gospodarką odpadami i emisją zanieczyszczeń do powietrza z obszaru ochrony środowiska;
  • Umiejętności organizowania pracy własnej i podległego zespołu;
  • Znajomości branżowego języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pracowniczą kasę zapomogową;
  • Wolontariat pracowniczy;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Turnieje sportowe;
  • Kartę Multisport;
  • Dofinansowanie studiów;
  • Dodatkowy system wynagrodzenia premiowego;
  • Dopłatę do wypoczynku;
  • Dopłatę do nauki języków obcych;
  • Paczki bożonarodzeniowe dla dzieci;
  • Piknik firmowy;
  • Darmowe miejsca parkingowe;
  • Umowę o pracę;
  • Nowoczesne technologie;
  • Programy szkoleniowe;
  • Rozwój zawodowy;
  • Dzień zdrowia raz w roku;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Program poleceń pracowniczych.

AQUANET S.A.

Aquanet S.A. należy do czołówki przedsiębiorstw wodociągowych w Polsce. Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości. Dbamy o blisko 900 000 naszych mieszkańców stale podnosząc jakość świadczonych przez nas usług. Kierujemy się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Działaniom spółki przyświeca troska o środowisko naturalne. Nieustannie podejmujemy działania przygotowujące nas na społeczne, środowiskowe i ekonomiczne wyzwania naszej branży.