Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Mechanik Serwisant

Pracodawca: AQUANET S.A. Numer referencyjny: 282855 Data publikacji: 01 grudnia 2023 Lokalizacja: Koziegłowy - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Ekoprojekt, ekologia przemysłowa

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie różnego rodzaju robót na maszynie konwencjonalnej do toczenia i frezowania (wykonanie części do maszyn i urządzeń dla napraw awaryjnych)
  • Obsługa narzędzi dla tokarza i frezera
  • Konserwacja tokarki frezarki oraz narzędzi skrawających
  • Toczenie różnych powierzchni – walcowych stożkowych i czołowych
  • Frezowanie płaszczyzn rowków powierzchni kształtowych
  • Toczenie gwintów obróbka drobnych elementów
  • Przecinanie i roztaczanie otworów
  • Wykonywanie pomiarów warsztatowych
  • Dobór odpowiedniego surowca w zależności od wytwarzanego elementu
  • Przygotowanie maszyny do użycia
  • Nadzorowanie pracy maszyn

Wymagania

  • wykształcenia min. zasadniczego/zawodowego
  • umiejętność obsługi i pracy z tokarką i frezarką
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • prawa jazdy kat. B;
  • samodzielności umiejętności pracy w zespole i zaangażowania.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracowniczy program emerytalny;
  • pracowniczą kasę zapomogową;
  • wolontariat pracowniczy;
  • turnieje sportowe;
  • kartę Multisport;
  • dofinansowanie studiów;
  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego;
  • dopłatę do wypoczynku;
  • dopłatę do nauki języków obcych;
  • paczki bożonarodzeniowe dla dzieci;
  • piknik firmowy;
  • darmowe miejsca parkingowe;
  • nowoczesne technologie;
  • programy szkoleniowe;
  • rozwój zawodowy;
  • dzień zdrowia raz w roku;
  • ubezpieczenie na życie.