Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Monter sieci wodno-kanalizacyjnych

Pracodawca: AQUANET S.A. Numer referencyjny: 235073 Data publikacji: 03 stycznia 2023 Lokalizacja: Koziegłowy - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi

Opis stanowiska

prace związane z usuwaniem awarii oraz budową sieci i obiektów wod.-kan. i ich eksploatacją, w tym szczególności za:

  • prowadzenie czynności konserwacyjnych, eksploatacyjnych, awaryjnych i budowy sieci oraz obiektów wod.-kan.;
  • prowadzenie pojazdów do i pow. 3,5 t.;
  • zabezpieczenie urządzeń podziemnych innych użytkowników przed uszkodzeniem podczas wykonywania prac ziemnych.

Wymagania

  • wykształcenia min. zasadniczego/zawodowego;
  • znajomości wykonywania i eksploatacji sieci oraz obiektów wod.-kan. pozwalająca na samodzielne podejmowanie decyzji w zakresie swoich kompetencji;
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi i sprzętu mechanicznego do ręcznych prac ziemnych;
  • prawa jazdy kategorii B (mile widziane prawo jazdy kat.C lub chęć przystąpienia do kursu);
  • podstawowej umiejętności obsługi urządzeń typu tablet, smartfon, komputer;
  • samodzielności, zaangażowania oraz umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracowniczy program emerytalny;
  • pracowniczą kasę zapomogową;
  • wolontariat pracowniczy;
  • turnieje sportowe;
  • kartę Multisport;
  • dofinansowanie studiów;
  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego;
  • dopłatę do wypoczynku;
  • dopłatę do nauki języków obcych;
  • paczki bożonarodzeniowe dla dzieci;
  • piknik firmowy;
  • darmowe miejsca parkingowe;
  • nowoczesne technologie;
  • programy szkoleniowe;
  • rozwój zawodowy;
  • dzień zdrowia raz w roku;
  • ubezpieczenie na życie.

AQUANET S.A.