Więcej  ›
28.02.2024 28 lutego 2024

Specjalista ds. Automatyki

Pracodawca: AQUANET S.A. Numer referencyjny: 282952 Data publikacji: 04 grudnia 2023 Lokalizacja: Mosina - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

utrzymanie w sprawności technicznej systemów elektroenergetycznych do 1kV oraz AKPiA w tym w szczególności za:

  • usuwanie awarii systemów automatyki oraz elektroenergetyki do 1kV na poszczególnych obiektach;
  • programowanie diagnozowanie i usuwanie awarii sterowników PLC wizualizacji SCADA oraz systemów komunikacji Profibus Modbus Ethernet
  • dokonywanie przeglądów napraw i konserwacji układów i urządzeń AKPiA oraz systemów elektroenergetycznych do 1kV;
  • dokonywanie koniecznego montażu urządzeń i układów AKPiA oraz systemów elektroenergetycznych do 1 kV.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego o kierunku Automatyka i Robotyka lub pokrewne;
  • 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;
  • wiedzy z zakresu systemów elektroenergetycznych do 1 kV;
  • zaawansowanej znajomości sterowników PLC (Siemens Schneider Electric);
  • znajomości zagadnień z zakresu komputerowych systemów nadzoru i wizualizacji SCADA ( WinCC Wizcon/Control Maestro);
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • uprawnień SEP do 1kV;
  • prawa jazdy kat. B;
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu technologii uzdatniania wody i oczyszczania ścieków;
  • umiejętności współpracy komunikatywności i zaangażowania.

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • pracowniczy program emerytalny
  • pracownicza kasa zapomogowa
  • wolontariat pracowniczy
  • możliwość pracy zdalnej
  • turnieje sportowe
  • dofinansowanie studiów
  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego
  • dopłata do wypoczynku
  • dopłata do nauki języków obcych
  • prezenty bożonarodzeniowe dla dzieci
  • piknik firmowy
  • pakiet kafeteryjny
  • pakiet powitalny dla noworodków
  • programy szkoleniowe
  • rozwój zawodowy
  • profilaktyka zdrowotna
  • ubezpieczenie na życie
  • program poleceń pracowniczych